8 Ball Pool İndir

8 Ball Pool İndir

      Bilardoda iyi olduğunu kanıtlamanın sence de zamanı gelmedi mi?Dünya genelinde en popüler bilardo oyunu olan 8 Ball Pool android,ios ve windows uyumlu cihazlar için indirmesi ücretsizdir.

   8  Ball Pool ile bilardoyu sizde oynamayı çok kolay bir şekilde öğreneceksiniz.Oyun ilk başta eğitim olarak bir kaç hareketle size yapmanız gereken şeyleri anlatıyor.Sonrasında siz ve rakibiniz baş başasınız.

   Oyun içerisinde birebir oyunlar ve farklı farklı turnuvalar mevcut.8 Ball Pool oyununda ilk başta size bir miktar oyun parası verir.Rakiplerinizle oynamak için hazırlanmış olduğunuz karşılaşmalarda oyun içerisinde ilk başta verilen madeni paralarla oynanır.Rakiplerinizi yenerek hem madeni paraları hemde oyunda verilen ıstaka kutularını kazanabilir ve sonrasında büyük turnuvalara girmek için kendinizi geliştirebilirsiniz.Unutmadan hatırlatayım oyunda kullanılan ıstakalar şarjlarla kullanılır,ıstakaları şarj etmek için oyunda kullanılan madeni paraları kullanırsınız.

  8 Ball Pool oyununu oynayabilmek için 4+ yaş üstü olmanız yeterlidir. Oyun içerisinde madeni para kullanıldığı gibi gerçek para kullanabilirsiniz.Gerçek para ile ıstaka veya kutular satın alabilirsiniz,ama oyun size böyle bir zorunluluk sunmuyor.Siz istemedikçe oyun sizi gerçek para ile bir şey aldırmaz.

 Rakiplerinizle oynayarak üst  sıralara çıkmaya hazır mısın ?

8 Ball Pool İndirme Linkleri

Android için 8 Ball Pool İndirme Linki 

İos için 8 Ball Pool İndirme Linki 

Windows için 8 Ball Pool İndirme Linki 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir