1000Kitap İndir

1000Kitap İndir

  Kitaplar senin için bir tutku mu?

  2012 yılında geliştirilmiş bir uygulama olan 1000Kitap kitapseverleri birleştiren bir uygulamadır.Android ve ios cihazlara sahipseniz indirmek için sizi kimse durduramaz.Ayrıca Web sitesinden de giriş yapabilirsiniz.

  100Kitap uygulaması okuduğunuz kitaplara dair alıntılar,beğendiğiniz bölümler,incelemeler yapabilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.Ayrıca okuduğunuz kitaba 10 üzerinden puan verip kitabın beğendiğiniz veya beğenmediğiniz yönlerini belirterek arkadaşlarınıza bu kitap hakkında bilgi verebilirsiniz.Girdiğiniz kitap yorumları ile arşivinizi oluşturabilirsiniz.

  Herkesin sizi takip edebilmesi gibi sizde beğendiğiniz herkesi takibe alabilirsiniz.Herhangi bir yazarın profilinde bulunan istatistikler,alıntılar ve yorumlar ile yazar hakkında kısa bilgiler edinebilirsiniz.

  1000Kitap uygulamasının geliştirilmesinin asıl amacı herkesin 1000 kitap okumasının sağlanmasıdır.Paylaştığınız her yeni alıntı ile çevrenizdekilere örnek olabilir ve onların da kitap okumasını sağlayabilirsiniz.

 Keşfet bölümü,öne çıkanlar bölümü ve kategorilere ayrılmış birçok başlıkları ile değişik alıntıları inceleyebilirsiniz.Gündemde olan başlıklara göz atmayı unutmayın!

1000Kitap İndirme Linkleri

Android için 1000Kitap İndirme Linki

İos için 1000Kitap İndirme Linki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir